BİZ KİMİZ

Ulusal ve uluslararası markaların tüketiciyle açık hava, digital, gazete, dergi,radyo ve TV reklam mecralarında yer almalarını sağlamak için var gücüyle çalışan Citywalls, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Rakip analizi, mecra analizi, medya planlama, satınalma, baskı, montaj, fotoğraflama, raporlama süreçlerinin tamamını sizin için koordine ediyor.

Bu vizyon ile 2010 yılında, sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış yönetici kadrosu ile kuruldu. Diğer taraftan genç ve dinamik ekibin yüksek enerjisi markalara sıra dışı öneriler ve markayı diğerlerinden daha farklı bir frekansa taşıyacak alternatiflerle konforlu bir hizmet sunuyor.

Markaların ihtiyaçları doğrultusunda, dünya çapında ve yerel tecrübeleriyle medya planlama ve satınalma operasyonlarını formülize ediyor, mecralar ile olan güçlü ilişkileri ve satınalma gücü en efektif şekilde birleştirerek mutlu ve memnun müşteriler biriktiriyor.

Hali hazırda, Eğitim, Hizmet, Gıda, İnşaat, Sağlık, Perakende, Restaurant ve Kamu Kurumları olmak üzere onlarca sektörde yüzden fazla markayla aktif çalışmaya devam ediyor.

Yıllık stratejik, dönemsel ve kampanya bazlı hizmet modelleri ile kusursuz ve profesyonel bir hizmetin konforunu tüm markalarımıza yaşatıyoruz.